WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16 maja 2021

1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

2. Wszystkich Parafian zapraszam na Misje Święte, które wczoraj rozpoczęliśmy. Polecam Waszej modlitwie Ojców Misjonarzy i ten święty czas, aby jak najwięcej łask spłynęło na nas ochrzczonych. W środę od godz. 13.30 odwiedziny chorych w domach, których proszę o zgłaszanie do środy do godz. 11.00.

3. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 grupa dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze.

4. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcam do szczególnej modlitwy w intencji.

5. W Boże Ciało na Mszy Świętej o godz. 10.00 dzieci klas czwartych będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

data publikacji: 15.05.2021 r.

Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2024 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w SadkowicachOdwiedzin: 1036590