1% podatku

 

 

 

 

 

 

"Mateusz walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Zdecydowaliśmy się na jedyne na świecie leczenie umożliwiające stuprocentowe zwalczenie nieproszonego gościa. Terapia jest bardzo kosztowna gdyż sięga aż 3000 euro miesięcznie. Nie jest refundowana w żadnym kraju na świecie. Walczymy o życie Mateusza który przeżył dopiero 21 lat i całe życie jeszcze przed nim. Liczymy na wsparcie i dobre serca ! Nic nie dzieje się bez przyczyny, a dobro zawsze wraca do człowieka .... Pomóż Mateuszowi :)"

"KRÓTKA HISTORIA MATEUSZA:
W sierpniowy wieczór zeszłego roku Mateusz wrócił do domu jak zwykle z pracy i nic by nie wskazywało na to, że za chwile wydarzy się coś co przewróci nasze życie do góry nogami. Mateusz źle się poczuł i stracił przytomność. Pogotowie zabrało go do szpitala w Sochaczewie, a po kilku godzinach przewieziono go do szpitala na Banacha w Warszawie. Tam okazało się, że w głowie ma 6 cm guza.... bez żadnych objawów do tej pory 

Emotikon frown Lekarze podjeli ryzyko operacji i po 7 dniach przeżyliśmy dzień, który przewartościował nasze życie na zawsze. 12 godzin niepewności i strachu, jednak operacja się udała. Wszyscy byliśmy szczęśliwi i płakaliśmy z tego szczęścia Emotikon smile Jednak jak się później okazało to był dopiero początek naszej drogi. Po 3 tygodniach biopsja z guza wykazała, że jest to nowotwór bardzo złośliwy. Mateusz podjął walkę przyjmując chemię i naświetlania. Chemia jest podawana do tej pory. Jednak nie daje ona 100 % gwarancji na zupełne wyleczenie. Szukaliśmy wszędzie gdzie tylko możliwe ratunku! Dzięki dobrym sercom naszych znajomych udało nam się skonsultować jego przypadek w wielu krajach za granicą. Niestety nikt nigdzie nie dał nam 100% pewności, że wygramy z chorobą Emotikon frown Zdecydowaliśmy się na kosztowną kurację lekiem sprowadzanym z Holandii, który jak do tej pory przyniósł największe rezultaty i daje szanse na całkowite wyleczenie. Jest to jednak bardzo wysoka cena bo ok 3000 euro miesięcznie. Lek nie jest nigdzie refundowany dlatego pieniądze na niego musimy zorganizować sami. 
BARDZO LICZYMY NA WASZE WSPARCIE I POMOC!!!"
link: 
https://www.facebook.com/pages/Pom%C3%B3%C5%BCmy-Mateuszowi-wygrac-z-Rakiem/582972731838601?sk=timeline

 

Ta strona używa mechanizmu cookies. Informacje na ten temat dostępne są w Polityce prywatności. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu cookies.
Projekt i wykonanie: Tomasz Żaczkiewicz© 2012-2020 Parafia pw. Świętych Dziesięciu Tysięcy Rycerzy Męczenników w Sadkowicach.Odwiedzin: 646698.